Baranjski Forum
Morate se registrirati da bi vidjeli kompletan sadržaj ovog foruma..........
Administrator.............
Vrijeme i Datum
Google
Custom Search
Login

Zaboravih zaporku

Radio Baranja


Ako koristite Mozilla Firefox preglednik, za slušanje Radio
Baranje na Forumu potreban
Vam je WMP Pluggin.

Download WMP Pluggin
Latest topics
» 4.Međunarodna likovna PANNON KOLONIJA 2012
by radazalaj 3rd rujan 2012, 18:31

» Portal o Baranja :: baranja.hr
by Ivan Čuljat 14th svi 2011, 14:03

» 2. Međunarodna KOLONIJA PANON-udruga BARANJA ART
by radazalaj 2nd listopad 2010, 10:16

» RADA ZALAJ izložba skulptura "Pogledajte ptice nebeske"
by radazalaj 2nd listopad 2010, 10:00

» udruga BARANJA ART organizirala je samostalnu izložbu Lasla Petrika
by radazalaj 15th srpanj 2010, 14:28

» street race osijek 2010
by krema 13th travanj 2010, 19:33

» smješne slike
by krema 4th travanj 2010, 21:06

Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 34, dana 28th prosinac 2010, 08:31.

Raspored Utakmica

Go down

Raspored Utakmica Empty Raspored Utakmica

Postaj  Administrator on 25th veljača 2010, 21:47

SKUPINA A

11. lipnja, Johannesburg: Južna Afrika - Meksiko (16.00)

11. lipnja, Cape Town: Urugvaj - Francuska (20.30)

16. lipnja, Tshwane/Pretoria: Južna Afrika - Urugvaj (20.30)

17. lipnja, Polokwane: Francuska - Meksiko (13.30)

22. lipnja, Rustenburg: Meksiko - Urugvaj (16.00)

22. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Francuska - Južna Afrika (16.00)

SKUPINA B

12. lipnja, Johannesburg: Argentina - Nigerija (13.30)

12. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Južna Koreja - Grčka (16.00)

17. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Grčka - Nigerija (16.00)

17. lipnja, Johannesburg: Argentina - Južna Koreja (20.30)

22. lipnja, Durban: Nigerija - Južna Koreja (20.30)

22. lipnja, Polokwane: Grčka - Argentina (20.30)

SKUPINA C

12. lipnja, Rustenburg: Engleska - SAD (20.30)

13. lipnja, Polokwane: Alžir - Slovenija (13.30)

18. lipnja, Johannesburg: Slovenija - SAD (16.00)

18. lipnja, Cape Town: Engleska - Alžir (20.30)

23. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Slovenija - Engleska (16.00)

23. lipnja, Tshwane/Pretoria: SAD - Alžir (16.00)

SKUPINA D

13. lipnja Durban: Njemačka - Australija (16.00)

13. lipnja Tshwane/Pretoria: Srbija - Gana (20.30)

18. lipnja Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Njemačka - Srbija (13.30)

19. lipnja Rustenburg: Gana - Australija (13.30)

23. lipnja Johannesburg: Gana - Njemačka (20.30)

23. lipnja Nelspruit: Australija - Srbija (20.30)

SKUPINA E

14. lipnja, Johannesburg: Nizozemska - Danska (13.30)

14. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Japan - Kamerun (16.00)

19. lipnja, Durban: Nizozemska - Japan (16.00)

19. lipnja, Tshwane/Pretoria: Kamerun - Danska (20.30)

24. lipnja, Rustenburg: Danska - Japan (20.30)

24. lipnja, Cape Town: Kamerun - Nizozemska (20.30)

SKUPINA F

14. lipnja Cape Town: Italija - Paragvaj (20.30)

15. lipnja Rustenburg: Novi Zeland - Slovačka (13.30)

20. lipnja Mangaung/Bloemfontein: Slovačka - Paragvaj (13.30)

20. lipnja Nelspruit: Italija - Novi Zeland (16.00)

24. lipnja Johannesburg: Slovačka - Italija (16.00)

24. lipnja Polokwane: Paragvaj - Novi Zeland (16.00)

SKUPINA G

15. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Obala Bjelokosti - Portugal (16.00)

15. lipnja, Johannesburg: Brazil - Sjeverna Koreja (20.30)

20. lipnja, Johannesburg: Brazil - Obala Bjelokosti (20.30)

21. lipnja, Cape Town: Portugal - Sjeverna Koreja (13.30)

25. lipnja, Durban: Portugal - Brazil (16.00)

25. lipnja, Nelspruit: Sjeverna Koreja - Obala Bjelokosti (16.00)

SKUPINA H

16. lipnja Nelspruit: Honduras - Čile (13.30)

16. lipnja Durban: Španjolska - Švicarska (16.00)

21. lipnja Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Čile - Švicarska (16.00)

21. lipnja Johannesburg: Španjolska - Honduras (20.30)

25. lipnja Tshwane/Pretoria: Čile - Španjolska (20.30)

25. lipnja Mangaung/Bloemfontein: Švicarska - Honduras (20.30)

OSMINA FINALA

26. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: 1A - 2B (16.00)

26. lipnja, Rustenburg: 1C - 2D (20.30)

27. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: 1D - 2C (16.00)

27. lipnja, Johannesburg: 1B - 2A (20.30)

28. lipnja, Durban: 1E - 2F (16.00)

28. lipnja, Johannesburg: 1G - 2H (20.30)

29. lipnja, Tshwane/Pretoria: 1F - 2E (16.00)

29. lipnja, Cape Town: 1H - 2G (20.30

ČETVRTFINALE

(C) 2. srpnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: 1E/2F - 1G/2H (16.00)

(A) 2. srpnja, Johannesburg: 1A/2B - 1C/2D (20.30)

(B) 3. srpnja, Cape Town: 1B/2A - 1D/2C (16.00)

(D) 3. srpnja, Johannesburg: 1F/2E - 1H/2G (20.30)

POLUFINALE

6. srpnja, Cape Town: A - C (20.30)

7. srpnja, Durban: B - D (20.30)

SUSRET ZA TREĆE MJESTO

10. srpnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth (20.30)

FINALE

11. srpnja, Johannesburg (20.30)

_____________________________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Administrator
Administrator
Admin

Broj postova : 141
Join date : 15.02.2010
Lokacija : Beli Manastir

https://baranja.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.