Baranjski Forum
Morate se registrirati da bi vidjeli kompletan sadržaj ovog foruma..........
Administrator.............

Join the forum, it's quick and easy

Baranjski Forum
Morate se registrirati da bi vidjeli kompletan sadržaj ovog foruma..........
Administrator.............
Baranjski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vrijeme i Datum
Google
Custom Search
Login

Zaboravih zaporku

Radio Baranja


Ako koristite Mozilla Firefox preglednik, za slušanje Radio
Baranje na Forumu potreban
Vam je WMP Pluggin.

Download WMP Pluggin
Latest topics
» 4.Međunarodna likovna PANNON KOLONIJA 2012
by radazalaj 3rd rujan 2012, 18:31

» Portal o Baranja :: baranja.hr
by Ivan Čuljat 14th svi 2011, 14:03

» 2. Međunarodna KOLONIJA PANON-udruga BARANJA ART
by radazalaj 2nd listopad 2010, 10:16

» RADA ZALAJ izložba skulptura "Pogledajte ptice nebeske"
by radazalaj 2nd listopad 2010, 10:00

» udruga BARANJA ART organizirala je samostalnu izložbu Lasla Petrika
by radazalaj 15th srpanj 2010, 14:28

» street race osijek 2010
by krema 13th travanj 2010, 19:33

» smješne slike
by krema 4th travanj 2010, 21:06

Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 34, dana 28th prosinac 2010, 08:31.

Raspored Utakmica

Go down

Raspored Utakmica Empty Raspored Utakmica

Postaj  Administrator 25th veljača 2010, 21:47

SKUPINA A

11. lipnja, Johannesburg: Južna Afrika - Meksiko (16.00)

11. lipnja, Cape Town: Urugvaj - Francuska (20.30)

16. lipnja, Tshwane/Pretoria: Južna Afrika - Urugvaj (20.30)

17. lipnja, Polokwane: Francuska - Meksiko (13.30)

22. lipnja, Rustenburg: Meksiko - Urugvaj (16.00)

22. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Francuska - Južna Afrika (16.00)

SKUPINA B

12. lipnja, Johannesburg: Argentina - Nigerija (13.30)

12. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Južna Koreja - Grčka (16.00)

17. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Grčka - Nigerija (16.00)

17. lipnja, Johannesburg: Argentina - Južna Koreja (20.30)

22. lipnja, Durban: Nigerija - Južna Koreja (20.30)

22. lipnja, Polokwane: Grčka - Argentina (20.30)

SKUPINA C

12. lipnja, Rustenburg: Engleska - SAD (20.30)

13. lipnja, Polokwane: Alžir - Slovenija (13.30)

18. lipnja, Johannesburg: Slovenija - SAD (16.00)

18. lipnja, Cape Town: Engleska - Alžir (20.30)

23. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Slovenija - Engleska (16.00)

23. lipnja, Tshwane/Pretoria: SAD - Alžir (16.00)

SKUPINA D

13. lipnja Durban: Njemačka - Australija (16.00)

13. lipnja Tshwane/Pretoria: Srbija - Gana (20.30)

18. lipnja Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Njemačka - Srbija (13.30)

19. lipnja Rustenburg: Gana - Australija (13.30)

23. lipnja Johannesburg: Gana - Njemačka (20.30)

23. lipnja Nelspruit: Australija - Srbija (20.30)

SKUPINA E

14. lipnja, Johannesburg: Nizozemska - Danska (13.30)

14. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: Japan - Kamerun (16.00)

19. lipnja, Durban: Nizozemska - Japan (16.00)

19. lipnja, Tshwane/Pretoria: Kamerun - Danska (20.30)

24. lipnja, Rustenburg: Danska - Japan (20.30)

24. lipnja, Cape Town: Kamerun - Nizozemska (20.30)

SKUPINA F

14. lipnja Cape Town: Italija - Paragvaj (20.30)

15. lipnja Rustenburg: Novi Zeland - Slovačka (13.30)

20. lipnja Mangaung/Bloemfontein: Slovačka - Paragvaj (13.30)

20. lipnja Nelspruit: Italija - Novi Zeland (16.00)

24. lipnja Johannesburg: Slovačka - Italija (16.00)

24. lipnja Polokwane: Paragvaj - Novi Zeland (16.00)

SKUPINA G

15. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Obala Bjelokosti - Portugal (16.00)

15. lipnja, Johannesburg: Brazil - Sjeverna Koreja (20.30)

20. lipnja, Johannesburg: Brazil - Obala Bjelokosti (20.30)

21. lipnja, Cape Town: Portugal - Sjeverna Koreja (13.30)

25. lipnja, Durban: Portugal - Brazil (16.00)

25. lipnja, Nelspruit: Sjeverna Koreja - Obala Bjelokosti (16.00)

SKUPINA H

16. lipnja Nelspruit: Honduras - Čile (13.30)

16. lipnja Durban: Španjolska - Švicarska (16.00)

21. lipnja Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: Čile - Švicarska (16.00)

21. lipnja Johannesburg: Španjolska - Honduras (20.30)

25. lipnja Tshwane/Pretoria: Čile - Španjolska (20.30)

25. lipnja Mangaung/Bloemfontein: Švicarska - Honduras (20.30)

OSMINA FINALA

26. lipnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: 1A - 2B (16.00)

26. lipnja, Rustenburg: 1C - 2D (20.30)

27. lipnja, Mangaung/Bloemfontein: 1D - 2C (16.00)

27. lipnja, Johannesburg: 1B - 2A (20.30)

28. lipnja, Durban: 1E - 2F (16.00)

28. lipnja, Johannesburg: 1G - 2H (20.30)

29. lipnja, Tshwane/Pretoria: 1F - 2E (16.00)

29. lipnja, Cape Town: 1H - 2G (20.30

ČETVRTFINALE

(C) 2. srpnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth: 1E/2F - 1G/2H (16.00)

(A) 2. srpnja, Johannesburg: 1A/2B - 1C/2D (20.30)

(B) 3. srpnja, Cape Town: 1B/2A - 1D/2C (16.00)

(D) 3. srpnja, Johannesburg: 1F/2E - 1H/2G (20.30)

POLUFINALE

6. srpnja, Cape Town: A - C (20.30)

7. srpnja, Durban: B - D (20.30)

SUSRET ZA TREĆE MJESTO

10. srpnja, Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth (20.30)

FINALE

11. srpnja, Johannesburg (20.30)

_____________________________________________________________________________________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Administrator
Administrator
Admin

Broj postova : 141
Join date : 15.02.2010
Lokacija : Beli Manastir

https://baranja.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.